اولين سايت مرجع کارتون و کاريکاتور در ايران

 

سه شنبه، 27 بهمنماه 1388  اطلاعات تكميلي در ارتباط با هك شدن ايميل خانه ي كاريكاتور

ايران كارتون:
روز پنجشنبه 22 بهمن 1388 از طريق يكي از دوستان كارتونيست با خبر شديم كه كيانوش رمضاني، يكي از هموطنان! ساكن كشور فرانسه جهت تخريب چهره ي خانه ي كاريكاتور و شخص سيدمسعود شجاعي طباطبايي، طي يك اقدام غير اخلاقي اقدام به انتشار ايميل و خبري در فيس بوك نموده و در آن ادعا كرده است كه شجاعي از طريق ايميل خانه ي كاريكاتور info@irancartoon.com و با استفاده از ويروس "تروجان" قصد ورود به ايميل رمضاني براي تخليه ي اطلاعات شخصي وي و ديگر هنرمندان را داشته است!
هر چند انجام اينگونه اعمال تخريبي از طرف ايشان مسبوق به سابقه بوده و براي ما جاي تعجبي نداشت، اما اعلام اين خبر بعد از تماس تعداد زيادي از هنرمندان كارتونيست ايراني و خارجي ضروري مي نمايد.
گفتني است بلافاصله پس از اطلاع از اين موضوع، همان روز (22 بهمن 1388) خبري در دو سايت فارسي و لاتين ايران كارتون با عنوان عدم باز كردن ايميل خانه ي كاريكاتور اعلام شد تا جلوي اين اقدام تخريبي گرفته شود.
لازم به ذكر است تا كنون هيچ ايميلي از طريق آدرسinfo@irancartoon.com براي هيچ كارتونيست ايراني و خارجي ارسال نشده است و كليه ي مكاتبات ما از طريق آدرس هاي ديگري صورت مي پذيرد.
در ذيل ضمن ارائه ي تصوير و ترجمه ي مطلب ارسالي كيانوش رمضاني، قضاوت را بر عهده ي شما هنرمندان عزيز مي گذاريم.


kianoosh000.jpg


كيانوش رمضاني
خانه كاريكاتور ايران تلاش كرده است تا اطلاعات شخصي مرا از طريق ويروس تروجان بدزدد.
من ايميل رسمي از سازمان دولتي info@irancartoon.com دريافت كردم.
مسعود شجاعي طباطبايي مدير اين مركز وابسته به آيت¬الله خامنه¬اي است. او از طريق موسسه كيهان همه كاريكاتوريست¬هاي ايراني را كنترل مي¬كند. اين امر براي اغلب هنرمندان و كاريكاتوريست¬هاي بين¬المللي غيرقابل مشاهده است.
ممكن است چنين ايميل¬هايي از ايشان دريافت كنيد. پس مراقب فايل¬هايي باشيد كه اطلاعات شخصي شما را از روي كامپيوترهايتان مي¬دزدد. كه شامل (فيس¬بوك، ياهو، جي¬ميل و ...) هستند.
من ايميل موردنظر را به عنوان مرجعي برايتان مي¬فرستم.


نظراتزبان:
آخرين اخبار

آرشیو اخبار
خانه

© 2005-2015 irancartoon.ir All rights reserved.

irancartoon.com
Powered & Hosted by: Gardoon Web Solutions
Gardoon Web Solutions